Fundacja Unicorn przeznacza 100% zebranej kwoty na cel zbiórki.

Rok 2020 w statystykach naszej Fundacji to 7 przeprowadzonych zbiórek, ponad 1 600 000 PLN zebranych środków i aż 114 214 wpłat na konto Fundacji Unicorn, które w 100% zostały przekazane dalej na konta potrzebujących. Po prostu wielkie WOW!


Kochani, rok 2020 nie należy do tych, które chcemy zapamiętać. Był ciężki, nikogo nie rozpieszczał. Obfitował w wiele złych i przykrych dla całej ludzkości momentów. Od pożarów w Australii, po pandemię COVID-19, liczne trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów i degradację środowiska. A mimo to jesteśmy dumni z tego, co udało się zrobić w naszej rosnącej w siłę społeczności. Od siebie, dla dobra innych.


Mimo wielu negatywnych okoliczności, a nawet bezpodstawnego hejtu i pomówień na naszą Fundację, nie byliśmy bierni w działaniach. Wspólnie z Wami mogliśmy szerzyć dobro i pomagać potrzebującym. Przez ostatni rok naszej charytatywnej działalności zebraliśmy astronomiczną jak na polskie realia wartość opiewającą na kwotę ponad 1 600 000 polskich złotych. Ponad jeden milion sześćset tysięcy polskich złotych! To naprawdę sporo.

Podsumowanie roku 2020 w Fundacji Unicorn

Nasze 7 przeprowadzonych w tym roku zbiórek wsparło łącznie 114 214 osób. A wśród nich były i takie, które dokonywały wpłat w każdej zbiórce. Nierzadko nawet kilkukrotnie. Dlatego z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy byli z nami i naszą Fundacją przez ostatnie 12 miesięcy. Osobom, które wspierały nasze działania, pomagały nagłaśniać zbiórki i broniły naszego dobrego imienia przy przykrych pomówieniach.


Wierzymy, że rok 2021 przyniesie dla ludzkości więcej dobra. Życzymy sobie i Wam wiele życzliwości, nadziei na lepsze jutro i przede wszystkim zdrowia. Niech karma i dobro wraca do Was ze zdwojoną siłą.


Zasłużyliście sobie na to <3


PS. Dokładne kwoty jak i potwierdzenia wykonanych przelewów na rzecz podjętych akcji znajdziecie w zakładce "historia zbiórek".