Fundacja Unicorn przeznacza 100% zebranej kwoty na cel zbiórki.

Kochani,

Istnieją trzy formy dokonywania wpłat na rzecz działania naszej fundacji charytatywnej. Bezpośrednie wsparcie otwartej w danym momencie zbiórki poprzez stronę internetową, bezpośrednie wsparcie głównej skarbonki fundacji poprzez stronę internetową oraz wpłata na konto bankowe fundacji znajdujące się w stopce i informacjach na naszej stronie internetowej.

Wpłaty dokonywane bezpośrednio na stronie internetowej po wciśnięciu przycisków WESPRZYJ lub WESPRZYJ FUNDACJĘ naliczane są w głównym liczniku fundacji automatycznie w czasie od kilku sekund do maksymalnie kilku godzin.

Wpłaty dokonywane poprzez wpłatę na konto bankowe fundacji nie naliczają się w skarbonce automatycznie, ponieważ konto bankowe fundacji nie jest połączone ze stroną internetową, w przeciwieństwie do systemu PayU oraz PayPal, w związku z czym wpłaty te oczywiście w 100% naliczane są w skarbonce, jednak raz lub maksymalnie dwa razy w miesiącu.

Dziś, tj. 01.06.2020 po zliczeniu wszystkich wpłat dokonanych na konto bankowe fundacji, zwiększamy licznik głównej skarbonki fundacji o kwotę 10 955 PLN!

Dziękujemy wszystkim naszym wspierającym!

Fundacja Unicorn