WORK Fundacja UNICORN - Zbiorka
Fundacja Unicorn przeznacza 100% zebranej kwoty na cel zbiórki.

Zbiórka na pomoc humanitarną dla Ukrainy

Nasza fundacja jest jedną z niewielu fundacji w Polsce, która przekazuje 100% zebranych środków na dany cel, bez pobierania jakiejkolwiek prowizji.

Tym razem budzimy się by uzbierać jak największą kwotę na pomoc humanitarną dla Ukrainy i ich obywateli. Nigdy nie sądziliśmy, że będziemy tworzyć wielką zbiórkę na pomoc poszkodowanym w wojnie i terrorze, który odbywa się tak blisko naszego kraju.

Zbiórka obejmie pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, w tym również uchodźcom uciekającym z domów i przybywających do Polski by ratować siebie, swoje dzieci i rodziny.

Środki będą regularnie wpłacane na najbardziej potrzebujące cele, fundusze czy pilne zbiórki, a potwierdzenia przelewów będą regularnie pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz naszych kanałach social media.

Zbiórka na pomoc humanitarną dla Ukrainy

Ilość wpłat - 35 802