WORK Fundacja UNICORN - Zbiorka
Fundacja Unicorn przeznacza 100% zebranej kwoty na cel zbiórki.

Zbiórka dla Madzi

Magda była naszą fanką i od bardzo dawna walczyła z nowotworem złośliwym jajnika. Mniej niż rok temu wygrała udział w sesji fotograficznej Deynn x GymGlamour, dzięki czemu mogła zobaczyć jak wygląda praca osób, których życie śledziła. Spędziliśmy wspólnie piękny dzień pełen motywacji i wspaniałych rozmów. Energia Madzi, jej poczucie humoru, miłość do życia i ludzi sprawiły, że ten dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Kilka miesięcy temu sytuacja Madzi znów się pogorszyła, a jej stan był tragiczny. Ponownie walczyła. Madzia napisała do nas prywatną wiadomość z prośbą o udostępnienie jej zbiórki, w której walczy o ostatnią szansę na normalne życie, czyli na leczenie w klinice w Hannowerze.

Utworzyliśmy specjalną zbiórkę i w niecałą dobę ponownie osiągnęliśmy cel zbierając całą brakującą kwotę w wysokości 70 000 złotych.

Niestety.. Magda dojechała do kliniki, gdzie… została zawrócona do domu. Otrzymaliśmy informację od rodziny iż jej stan był na tyle fatalny, że nie pozwalał na przeprowadzenie umówionych zabiegów. Madzia chwilę po powrocie do domu i wniesieniu jej do hospicjum w Polsce.. zmarła.

Nasza fundacja zawsze przekazuje 100% zebranych środków na dany cel, a gdy pojawia się tak smutna, ekstremalna sytuacja.. nie zmienia założeń. Stworzyliśmy więc specjalny formularz online, po podpisaniu którego wpłacający mogli pozostawić swoją wpłatę na pomnik dla naszej bohaterki i pomoc rodzicom.

Oświadczenie o tym, aby wpłacone środki zostały przelane na konto rodziców Madzi wypełniło 1016 osób. W związku z tym dokonaliśmy przelewu na kwotę 11586,34zł.
Pozostałe wpłaty (ilość: 5004) w kwocie 58 415,01zł są sukcesywnie własnoręcznie zwracane na konta wpłacających.
Po zwróceniu tych środków nasz fundacyjny licznik zostanie cofnięty z dokładną godziną i datą zakończenia zwrotów.

Ratujmy Magdę

Ilość wpłat - 6 020

70 001.35 / 70 000 (100%)